معرفی میرسونه و شکل‌گیری ایده

میرسونه فروشگاه ساز آنلاین ایرانی هست که میتونید برای بیرون بر خودتون سفارش آنلاین بگیرید و منوی محصول دیجیتال داشته باشید.

آخرین بروزرسانی : 10 مرداد 1399

میرسونه فروشگاه ساز آنلاین ایرانی هست که میتونید برای بیرون بر خودتون سفارش آنلاین بگیرید و منوی محصول دیجیتال داشته باشید.

ایده‌ی میرسونه

نیاز به بستری برای سهولت فرایند خرید آنلاین نسبت به فروش تلفنی همیشه احساس میشد.

با توجه به تغییر سبک زندگی در سال 2020 و ضرورت فروش غیر حضوری و آنلاین برای کسب و کار ها به‌خصوص در حوزه غذا ، برای حل این مشکل اقدام به راه اندازی فروشگاه ساز میرسونه کردیم.

میرسونه فقط روی حوزه بیرون بر غذا و دریافت آنلاین سفارش فعالیت میکنه ، چون پذیرش سفارش بیرون‌بر با دیگر فروش ها متفاوت است.

قبل از میرسونه مجموعه ها (کافه-رستوران ها یا قنادی ها) با پلفترم هایی مثل اسنپ فود همکاری میکردند که درآمد خالص به حساب فروشنده واریز نمی شد و همچنین فروشنده قابلیت تعامل با مشتری های خود رو نداشت.

ما در میرسونه ارتباط کاربر و فروشنده رو مستقیم کردیم و درآمد حاصل از فروش بدون کارمزد به صورت مستقیم به درگاه پرداخت شما واریز میگردد.

چرا میرسونه رو به عنوان اسم انتخاب کردیم ؟

در واقع این کسب و کار شماست که میرسونه 😊.

میرسونه فروشگاه ساز آنلاینه که پس از ثبت نام وب‌سایتی با آدرس دلخواه به شما داده میشود: akbarjooje.miresoone.com

به کمک میرسونه شما دیگه نیاز ندارید خودتون شخصا وب سایت راه اندازی کنید یا حتی هزینه Host رو پرداخت کنید و یا با WordPress و چالش های فنی مختلف روبرو شید.

سیستم میرسونه برای فروش در لحظه و پیش سفارش هست ، یعنی مشتری نیاز دارد فورا جواب بگیرد و همان لحظه وضعیت سفارش را مشاهده و فاکتور را پرداخت کند.

سوالی دارید ؟

در کمتر از ۵ دقیقه بیرون بر خودتون رو آنلاین کنید.